o firmie

Stale odpowiadamy na potrzeby rynku

Pierwszą paletę sprzedaliśmy w 2009 roku. Punkt ten w historii naszej firmy wspominamy do dziś z niemałym sentymentem, bowiem od tego czasu wszystko się zaczęło…
Wiedza i doświadczenie zdobyte przez cały okres działalności, ale i zaangażowanie całego zespołu, umocniły naszą pozycję na rynku.

Od początku istnienia naszej firmy przyświecała nam wizja nieustannego rozwoju. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na kompleksową obsługę w obszarze branży opakowań drewnianych, postanowiliśmy sprostać tym oczekiwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności, licznym inwestycjom w specjalistyczny sprzęt i w rozwój naszego magazynu, możemy śmiało stwierdzić, że obecnie jesteśmy jednym z liderów w branży!

Profesjonalnie i w zgodzie z ekologią

Ekologia jest dla nas niezwykle ważna, dlatego też w naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na zrównoważony rozwój. Zachowanie równowagi między naszą pracą a środowiskiem, umożliwia nam uzyskane w 2010 roku pozwolenie na recykling odpadów drewnianych. W obszarze gospodarki odpadami przyjmujemy wszystkie typy palet: europalety, palety przemysłowe, palety jednorazowe, palety CP, półpalety, palety o wymiarach niestandardowych.

Prowadzone przez nas działania w obszarach, tj. : skup i sprzedaż palet drewnianych, transport palet, recykling odpadów drewnianych czy produkcja palet używanych spełniają najwyższe standardy. Nasza własna baza magazynowa i transportowa umożliwiają sprawny i terminowy przebieg każdego zlecenia. Doskonałym potwierdzeniem wyników pracy całego naszego zespołu jest zaufanie, jakim obdarzyli nas zadowoleni klienci!

Galeria